Drazí zákazníci, momentálně probíhají úpravy webu. Pro objednání produktů Hemp For Help prosím využijte síť našich partnerů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Náš příběh

Favicona Tradiční postupy s využitím nejkvalitnějších přírodních zdrojů

Hemp For Help je prémiová značka bio přírodní kosmetiky, která se zrodila z touhy využívat tradiční postupy výroby české kosmetiky, vytvořit jedinečnou přírodní péči s výtažky ze zázračných rostlin rodu Cannabis, vrátit se k umění pracovat s čistě přírodními ingrediencemi a zároveň ochraňovat naši vzácnou planetu.

Produkty Hemp For Help vyrábíme dle receptur předávaných z generace na generaci a nově je obohacujeme o unikátní vlastnosti konopí, díky kterým se po celém světě využívá pro výrobu kvalitních textilií, funkčních oděvů a v lékařství pro své úžasné léčebné schopnosti.

Favicona Léčivé účinky rostliny Cannabis Sativa

Olej z konopných semen a výtažek ze setého konopí (Cannabis Sativa) oplývá neuvěřitelnými hydratačními, zvláčňujícími a ošetřujícími účinky na lidskou pokožku. Velmi dobře napravuje důsledky jejího vysušení a přitom neucpává póry. Aplikace oleje z konopných semen řeší lokální záněty na pokožce a potlačuje projevy jejího stárnutí. Konopný olej je výborný rovněž pro ošetření mnohých kožních obtíží jako je lupénka, ekzém, akné či dermatitida.

 

Favicona Zdraví nabízené přírodou

Výrobky společnosti Hemp For Help obsahují pouze ty nejlepší přírodní ingredience. Pro naše produkty využíváme síly blahodárných přírodních zdrojů, pracujeme například s nejkvalitnějšími arganovými a jojobovými oleji, bambuckým máslem, výtažky z levandule, propolisem nebo včelím voskem.

 

Favicona Ověřené účinky

Kosmetika je vhodná pro všechny, kdo touží po zdravé a krásné pleti, a splňuje nejpřísnější kvalitativní požadavky. Naši věrní zákazníci jsou toho ostatně potvrzením – za méně než 1 rok jsme se stali jedním z nejvýznamnějších výrobců a prodejců konopné kosmetiky v Evropě. V příštích letech budeme expandovat do dalších regionů Evropy a světa a zároveň budeme rozšiřovat naši produktovou řadu dalšími výrobky a recepturami včetně šampónů, tělových a pleťových krémů, mlék, sér apod.

Společnost Hemp For Help je jedním z nejvýznamnějších výrobců konopné kosmetiky, která vychází z tradičních bylinných léčivých postupů. Naplňujeme naše poslání a našim zákazníkům dopřáváme omlazenou, zdravější a zářivější pokožku bez škodlivých příměsí.