Drazí zákazníci, využijte prosím pro svůj nákup možnost platby bankovním převodem nebo dobírkou. Platební portál pro platbu kartou je momentálně mimo provoz. Za tuto komplikaci se omlouváme a pracujeme na její nápravě. Děkujeme!

Náš přístup

V Hemp For Help je na prvním místě vždy zdraví našich zákazníků a ochrana planety, na které společně žijeme. Naše společnost se řídí přísnými pravidly v oblasti snižování dopadů podnikání na životní prostředí. Můžete se tak nechat hýčkat certifikovanou přírodní kosmetikou bez negativních dopadů na naše okolí. Veškeré produkty jsou antialergenní a netoxické.

Toto vše je možné díky vlastnímu výzkumu a nekompromisní selekci našich dodavatelů. Celý dodavatelský řetězec musí splňovat ty nejpřísnější požadavky na udržitelný rozvoj. Ve výsledku je naše přírodní kosmetika šetrná k životnímu prostředí, ohleduplná k lidským právům a genderové rovnoprávnosti, naplňuje zásady nulového vzniku odpadů a podporuje lokální zaměstnanost. 

 

Favicona Poctivost při označování

Naše etikety obsahují pouze pravdivé informace ohledně složení výrobku a nenajdete na nich žádná zavádějící či lživá prohlášení.

 

Favicona Šetrnost k lidskému a zvířecímu zdraví

Naši kosmetiku připravujeme a vyrábíme v prostředí s maximálním ohledem na zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců a netestujeme ji na lidech ani zvířatech. Snažíme se být co nejvíce šetrní k našemu okolí a podnikání bereme se vší vážností a odpovědností.

 

Favicona Udržitelnost a etika našich dodavatelů

Dbáme o to, abychom se k našim dodavatelům přírodních ingrediencí chovali férově a odpovědně a zajistili si tak udržitelný dodavatelský řetězec do budoucna.

 

Favicona Mimořádná kvalita

Naši přírodní pečující kosmetiku vyrábíme v souladu s celosvětovými standardy kvality a jsme držiteli odpovídajících osvědčení.

 

Favicona 1 % pro planetu

Z nákupů našich produktů putuje 1 % příjmu mezinárodní neziskové organizaci 1 % FOR THE PLANET, která finance investuje do projektů pro ochranu životního prostředí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení