Drazí zákazníci, momentálně probíhají úpravy webu. Pro objednání produktů Hemp For Help prosím využijte síť našich partnerů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Náš přístup

V Hemp For Help je na prvním místě vždy zdraví našich zákazníků a ochrana planety, na které společně žijeme. Naše společnost se řídí přísnými pravidly v oblasti snižování dopadů podnikání na životní prostředí. Můžete se tak nechat hýčkat certifikovanou přírodní kosmetikou bez negativních dopadů na naše okolí. Veškeré produkty jsou antialergenní a netoxické.

Toto vše je možné díky vlastnímu výzkumu a nekompromisní selekci našich dodavatelů. Celý dodavatelský řetězec musí splňovat ty nejpřísnější požadavky na udržitelný rozvoj. Ve výsledku je naše přírodní kosmetika šetrná k životnímu prostředí, ohleduplná k lidským právům a genderové rovnoprávnosti, naplňuje zásady nulového vzniku odpadů a podporuje lokální zaměstnanost. 

 

Favicona Poctivost při označování

Naše etikety obsahují pouze pravdivé informace ohledně složení výrobku a nenajdete na nich žádná zavádějící či lživá prohlášení.

 

Favicona Šetrnost k lidskému a zvířecímu zdraví

Naši kosmetiku připravujeme a vyrábíme v prostředí s maximálním ohledem na zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců a netestujeme ji na lidech ani zvířatech. Snažíme se být co nejvíce šetrní k našemu okolí a podnikání bereme se vší vážností a odpovědností.

 

Favicona Udržitelnost a etika našich dodavatelů

Dbáme o to, abychom se k našim dodavatelům přírodních ingrediencí chovali férově a odpovědně a zajistili si tak udržitelný dodavatelský řetězec do budoucna.

 

Favicona Mimořádná kvalita

Naši přírodní pečující kosmetiku vyrábíme v souladu s celosvětovými standardy kvality a jsme držiteli odpovídajících osvědčení.

 

Favicona 1 % pro planetu

Z nákupů našich produktů putuje 1 % příjmu mezinárodní neziskové organizaci 1 % FOR THE PLANET, která finance investuje do projektů pro ochranu životního prostředí.