Drazí zákazníci, momentálně probíhají úpravy webu. Pro objednání produktů Hemp For Help prosím využijte síť našich partnerů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Značka: Hemp For Help

Bio konopný čaj s lipovým květem

Neohodnoceno
180 Kč
Momentálně nedostupné

Konopný čaj s lipovým květem je ideální kombinací pro boj s úzkostí a pro relaxaci. Tento čaj může být skvělým způsobem, jak ukončit stresující den, nebo jak porazit začínající nachlazení.

Kategorie: E-shop

Lipový květ je tradičně používán pro léčbu rýmy a nachlazení. Začněte pít tento čaj, jakmile ucítíte první příznaky nachlazení. Může také zmírnit bolest v krku a kašel. Lipový čaj přináší úlevu při zánětu dutiny ústní a snižuje pocit ucpaného nosu. Náš bylinný čaj je také dobrý pro stimulaci trávicího procesu, což znamená, že může pomoci zvýšit chuť k jídlu.

Suroviny pro náš přírodní konopný čaj jsou ručně sbírány a byly s láskou vypěstovány z nejlepších semen rostliny Cannabis sativa, kde naši zemědělci vybírají jen ty nejkvalitnější květy, listy a semena. Pochází z ekologického zemědělství bez použití hnojiv, herbicidů nebo pesticidů.

Květy, listy ani semena nejsou strojově řezány ani zpracovávány, naopak jsou sklízeny ručně a sušeny na slunci, rostlina si tak uchovává svou přirozenou strukturu, tvar, barvu a nádhernou vůni.

Složení: 70 % konopí seté (listy, nať, semínka 10 %) - certifikovaná odrůda technického konopí, 30 % lipový květ

Dávkování: pije se až 3 denně

Příprava: 1-2 čajové lžíce se přelijí 250 ml vroucí vody a po dobu 5-10 minut se nechají louhovat v přikryté nádobě.

Množství: 40 g