Drazí zákazníci, momentálně probíhají úpravy webu. Pro objednání produktů Hemp For Help prosím využijte síť našich partnerů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Značka: Hemp For Help

Bio konopný čaj s měsíčkem lékařským

Neohodnoceno
180 Kč
Momentálně nedostupné

Čajová směs se schopností zlepšit vzhled pleti, stimulovat hojivý proces, posilovat imunitní systém, zmírnit bolesti v období menstruace a detoxikovat tělo.

Kategorie: E-shop

Suroviny pro náš přírodní konopný čaj jsou ručně sbírány a byly s láskou vypěstovány z nejlepších mladých rostlin Cannabis sativa, kde naši zemědělci vybírají jen ty nejkvalitnější květy, listy a semena. Směs pochází z ekologického zemědělství bez použití hnojiv, herbicidů nebo pesticidů.

Květy, listy ani semena nejsou strojově řezány ani zpracovávány, naopak jsou sklízeny ručně a sušeny na slunci, rostlina si tak uchovává svou přirozenou strukturu, tvar, barvu a nádhernou vůni.

Největším zdravotním přínosem čajové směsi měsíčku lékařského s bio konopím je jeho schopnost příznivě ovlivnit stav pleti, podporovat hojení, posilovat imunitní systém, zmírnit menstruační bolesti a celkově pročistit organismus. V našich konopných čajích naleznete celou řadu flavonoidů, kanabinoidů a dalších antioxidantů, které zabraňují volným radikálům neblaze působit na Vaši pleť a zamezují tak vzniku vrásek, stařeckých skvrn a jiných nedokonalostí. Tento bylinný čaj má podobné účinky jako estrogen, pomáhá tak balancovat hormony během menstruace a také potlačit některé nepříjemné příznaky, jako jsou křeče a změny nálady.

Složení: 70 % konopí seté (listy, nať, semínka 10%) - certifikované odrůda technického konopí, 30 % květ měsíčku lékařského (Calendula officinalis)

Dávkování: pije se až 3 denně

Příprava: 1-2 čajové lžíce se přelijí 250 ml vroucí vody a 5-10 minut se nechají vylouhovat v přikryté nádobě.

Množství: 40 g