Drazí zákazníci, využijte prosím pro svůj nákup možnost platby bankovním převodem nebo dobírkou. Platební portál pro platbu kartou je momentálně mimo provoz. Za tuto komplikaci se omlouváme a pracujeme na její nápravě. Děkujeme!
Značka: Hemp For Help

Bio konopný čaj

Neohodnoceno
160 Kč
Skladem

Čajová směs pro klidný spánek, regeneraci a posílení imunity. Obsahuje konopné semínko, které harmonizuje základní procesy v těle, a tím podporuje jeho přirozenou obranyschopnost. Příznivě působí na srdce a proti stresu. Konopná směs je bez psychoaktivních látek.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Kategorie: E-shop

Náš bio konopný čaj obsahuje velké množství vitamínů, živin a antioxidantů, které ulevují od nevolnosti i stresu a jiných fyzických i psychických strastí.

Suroviny pro náš přírodní konopný čaj jsou ručně sbírány a byly s láskou vypěstovány z nejlepších semen rostliny Cannabis sativa, kde naši zemědělci vybírají jen ty nejkvalitnější květy, listy a semena. Pochází z ekologického zemědělství bez použití hnojiv, herbicidů nebo pesticidů.

Květy, listy ani semena nejsou strojově řezány ani zpracovávány, naopak jsou sklízeny ručně a sušeny na slunci, rostlina si tak uchovává svou přirozenou strukturu, tvar, barvu a nádhernou vůni.

Příprava: Zalijte 1 až 2 čajové lžičky vroucí vodou a nechejte v přikryté nádobě 6-9 minut louhovat. Náš konopný čaj je příjemně jemný a lehce pikantní. Pokud se konopí jen krátce spaří, je čaj dokonalý jako ranní životabudič. Po stresovém dni je ideální čaj louhovat přes 10 minut, a vytvořit si tak skvělý nápoj pro příjemný spánek.

Poznámky: Čím déle se čaj louhuje, tím více hořkých látek se uvolní. Čaj doporučujeme osladit medem pro lahodnou chuť. Konopný čaj je vhodné pít s přídavkem tuku, např. s mlékem, případně doporučujeme kokosový olej nebo kousek másla.

Složení: 100 % konopí seté (listy, nať, semínka 10 %) - certifikovaná odrůda technického konopí

Dávkování: Pijte až 3 šálky denně.

Množství: 40 g