Drazí zákazníci, využijte prosím pro svůj nákup možnost platby bankovním převodem nebo dobírkou. Platební portál pro platbu kartou je momentálně mimo provoz. Za tuto komplikaci se omlouváme a pracujeme na její nápravě. Děkujeme!
Novinka
Značka: Hemp For Help

Bylinný posilovač imunity s vitaminem D

Neohodnoceno
740 Kč
Skladem

Vitaminová bomba z konopí a rakytníku doplněná o 3000 jednotek vitamínu D s jednoduchým dávkováním pipetou. Vše důležité v jediném kápnutí. 

Můžeme doručit do:
22.9.2021
Kategorie: Superfood

Spojení nejsilnějších látek pro posílení imunitního systému v jediném produktu s jednoduchým dávkováním.

Pro každodenní dostatečný přísun vitaminů C a D jsme spojili náš BIO konopný olej s BIO extraktem z rakytníku a bohatou dávkou vitaminu D. Toto složení zajistí dokonalou rovnováhu všech čtyř omega mastných kyselin (3, 6, 7 a 9), vysoký obsah flavonoidů, 2000 mg přírodního vitaminu C a 3000 IU (MJ) vitaminu D.

FaviconaBobule rakytníku jsou obrovským zdrojem vitaminu C, který je neustále nutno dodávat, protože lidské tělo si jej samo netvoří ani nemá možnost jej ukládat do budoucna.

FaviconaVitamin D je nezbytný pro správnou látkovou výměnu vápníku, která má dopad nejen na kosti a zuby, ale i na srdce, mozek a imunitní systém.

FaviconaKonopný olej poskytuje vynikající zdroj esenciálních omega mastných kyselin a unikátní poměr omega 3 a 6 mastných kyselin.

Množsví: 30 ml

Kapky jsou baleny v porcelánové lahvičce se skleněnou pipetkou.