Drazí zákazníci, momentálně probíhají úpravy webu. Pro objednání produktů Hemp For Help prosím využijte síť našich partnerů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
Značka: Hemp For Help

Bio konopné semínko v čokoládě

Neohodnoceno
145 Kč
Momentálně nedostupné

Konopné semínko je označováno jako superfood, protože má obrovskou nutriční hodnotu, obsahuje širokou škálu aminokyselin, včetně všech 9 esenciálních, je přirozeně bezlepkové a je zdrojem lehce stravitelného proteinu. My jsme mu dali neodolatelný čokoládový háv. 

Kategorie: Superfood

Chocolate Bar on Microsoft  Vyzkoušejte novinku na českém trhu - vitamíny nabité konopné semínko jako neodolatelnou sladkost. Pražené semínko obalené v mléčné, hořké a bílé čokoládě. 

 Man Biking on Microsoft Díky obsaženému proteinu a omega 3 mastným kyselinám je konopné semínko skvělou volbou pro aktivní životní styl, pro sportovce nebo studenty.

Herb on Microsoft  Konopné semínko je přirozeně bezlepkové a je méně alergenní než ostatní typy semen. Obsahuje vyvážené množství esenciálních aminokyselin, které udržují dobrou zdravotní kondici, a potřebných mastných kyselin, tedy zdraví prospěšných tuků. 

Bowl With Spoon on Microsoft  Dále obsahuje velké množství proteinu, který pomáhá posílit imunitní systém, čímž bojuje proti zárodkům nemocí, a rovněž pomáhá vylučovat toxiny ven z těla. Bílkovina obsažená v konopí je navíc velice lehce stravitelná. Většinou nezpůsobuje ani nadýmání ani plynatost, které bývají častým doprovodem konzumace syrovátkových a jiných proteinových nápojů. 

➕ Přínosy: lehce stravitelný protein, nejméně alergenní, bezlepkové, vyvážené množství omega 3 a 6 mastných kyselin, obrovské množství aminokyselin (více než např. lněné semínko), zdroj vitamínu E a stopových prvků. Neobsahuje kyselinu fytovou, která brání absorbování minerálů (na rozdíl např. od sóji).

Množství: 100 g